warsztaty KIS Design JAM – Strefa Pomysłodawcy & ORANGE

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach KIS Design JAM. Strefa Pomysłodawcy & ORANGE – warsztatów opartych o metody design thinking i service design, podczas których w prosty i twórczy sposób, pracując w grupie 5-6 osobowej poszukasz wspólnie rozwiązań problemu.

Jednym z bieżących tematów jest  ponowne wykorzystanie nieużywanych telefonów komórkowych, zalegających szuflady wielu Polaków. W naszych szufladach leży kilka milionów nieużywanych telefonów – stare, zepsute, na zapas, na wszelki wypadek, bo się przyda. Zazwyczaj bez realnych szans na ponowne wykorzystanie, stają się po prostu elektrośmieciem.

Wydarzenie będzie prowadzone w metodyce service design / design thinking, które doprowadzą do wypracowania pomysłów, które rozwiążą aktualne problemy społeczne. W ramach warsztatów uczestnicy mają poznać wszystkie aspekty danej sytuacji i na podstawie jej znajomości, stworzyć rozwiązania, które będą prowadzić do zamierzonego celu. Partner Orange dostarczył tematy wyzwania, a pomysłodawcy z różnych grup będą łączyć się w zespoły i podczas jednego dnia warsztatowego wypracują pomysły, które być może w przyszłości zmienią ten obszar otaczającego nas świata. Innymi słowy znajdą sposoby na to, aby stare nieużywane telefonu zniknęły z szuflad i np. dostały drugie życie.

Warsztaty otwarte są zarówno dla studentów jaki pracowników uczelni. Zwycięski zespół może liczyć na nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. złotych, zaś wszyscy uczestnicy na certyfikaty ukończenia warsztatów oraz nagrody rzeczowe.

Termin i miejsce wydarzenia: 6 kwietnia 2022 roku w siedzibie marki ORANGE w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 160.

Liczba miejsc jest ograniczona – 30 miejsc.

Linki do informacji o wydarzeniu:

Formularz rejestracyjny