Staż – TEO

Green Genius to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów biznesowych Grupy Modus inwestujący w energie odnawialną. Byliśmy pionierami projektów solarnych i biogazowych na Litwie. Dziś rozwijamy energetykę odnawialną w 8 krajach: Litwie, Polsce, Ukrainie, Białorusi, Hiszpanii, Włoszech, Rumunii i na Węgrzech i staramy się znaleźć w TOP25 deweloperów energii odnawialnej w Europie. Dziś łączna moc realizowanych przez nas projektów wynosi ponad 100 MW. Oznacza to oszczędność około 160 tys. ton CO2 rocznie. Zrównoważony rozwój jest ważną częścią naszego codziennego życia. Rozwijając nowoczesne projekty energii odnawialnej, przyczyniamy się do redukcji emisji CO2 i wdrażania zasad gospodarki o obiegu zamkniętym. Jeśli chciałbyś budować bardziej ekologiczną przyszłość? Dołącz do nas na staż!

W tym roku rozpoczęliśmy budowę pierwszej biogazowni w Polsce, ale jesteśmy w trakcie developowania kilkunastu projektów. Do naszego zespołu szukamy osoby, która w okresie wakacyjnym pomoże nam zbudować bazę danych dostępnych na rynku substratów (biomasy).

Jeśli efektywnie organizujesz swoje zadania, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość to Twoja dewiza, excel to Twoje ulubione narzędzie, lubisz pracę z ludźmi to napisz do nas.

Oferujemy pracę w międzynarodowym zespole, z którym nie można się nudzić. Otrzymasz od nas niezbędne narzędzia pracy. Będziesz pracować w biurze, które jest zlokalizowane przy stacji Metra Politechnika. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania ofert na poniższy adres: 7756733ED0@jobs.workablemail.co