Środowisko! Biznesowe i naturalne: 5-dniowe Targi CSR on-line

Największe wydarzenie w Polsce o społecznej odpowiedzialności Biznesu, 8. Targi CSR odbęda się w dniach 5-9 października 2020 roku w formule online.

 Podczas 5 – dniowych Targów uczestnicy będą mogli aktywnie brać udział w części wystawowej poznając firmy z różnych branż, korzystać z rozwiązań networkingowych, zdobywać wiedzę podczas części konferencyjnej czy poznać trendy CSR śledząc studio online.

Program części konferencyjnej dostępny na stronie: https://bit.ly/ProgramTargiCSR

Jest to unikalna okazja dla Studentów aby zdobyć wiedzę z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju uczestnicząc w konferencjach i panelach, a w ramach części wystawowej poznać bliżej firmy, które mogą oferować praktyki zgodne z profilem edukacyjnym studentów.

Wydarzenie jest organizowane pod hasłem Środowisko! biznesowe i naturalne. Konferencje i panele dyskusyjne w dużej mierze będą poświęcone tematom m.in. z zakresu środowiska naturalnego, zmianom klimatycznym czy kwestiom społecznym. Zatem te  spotkania mogą  być także inspiracją dla Wykładowców prowadzących zajęcia o tematyce społecznej czy środowiskowej.

Główną platformą wiedzy o przebiegu wydarzenia będzie strona odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR. Część wystawowa zostanie zaprezentowana na platformie WebEXPO, natomiast profile wystawców udostępnione zostaną na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/. Jak co edycję wydarzeniu towarzyszyć będzie część konferencyjna. Będzie transmitowana poprzez stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook, kanał YouTube. Część konferencyjna dotyczyć będzie środowiska naturalnego i jego ochrony. Networking będzie rozwijany na platformie Remo.co, umożliwiając w jednym czasie spotkanie i rozmowę uczestnikom Targów.