Salesforce Lab – wakacyjny program płatnych praktyk w formie warsztatów

Jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w Twoich rękach!

W Salesforce Lab pracujesz nad uzasadnieniem biznesowym, jednocześnie ucząc się najlepszych technologii. Salesforce jest dostawcą platformy CRM (Customer Relationship Management) w chmurze. Zawiera ona gotowe rozwiązania wspierające sprzedaż, marketing i obsługę klienta. Umożliwia dostosowanie do potrzeb organizacji oraz tworzenie nowych aplikacji. Każdym z procesów zajmuj się razem podczas Salesforce Lab.

Dlaczego warto?

  1. Zyskasz bezcenne doświadczenie w IT dla biznesu.
  2. Zdobędziesz umiejętności oczekiwane na rynku pracy 
  3. Zbudujesz od podstaw własne rozwiązania
  4. Poznasz ekspertów Deloitte Digital i zobaczysz, na czym polega ich praca
  5. Dostaniesz szansę dołączenia do Deloitte Digital na stałe (dla najlepszych uczestników)
  6. Za udział w praktykach otrzymasz wynagrodzenie❗

Dla tych, którzy:

Podstawowe informacje:

O Deloitte Digital

Deloitte Digital to nowoczesny konsulting wspierający procesy cyfryzacji i zarządzania zmianą w firmach. Dzięki zespołowi profesjonalnych konsultantów jesteśmy w stanie połączyć odpowiednie strategie biznesowe z kreatywnym podejściem do cyfryzacji.

Wiedza marketingowa zdobyta w ponad 100 krajach, połączenie technologii i danych z doświadczeniami klientów pozwalają nam tworzyć spójne i efektywne rozwiązania.

Doświadcz kultury globalnej firmy, właściwej organizacji pracy nad technologią i wejdź w świat najbardziej innowacyjnych rozwiązań w przyjaznej, unikalnej i inspirującej (nie tylko do działania) atmosferze! 

Aplikuj do 23 maja: https://bit.ly/3KzQzSe