Ruszył nabór do Programu Laboratorium Talentów dr Eris

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest jednym z najbardziej znanych polskich producentów kosmetyków pielęgnacyjnych. Firma powstała w 1983 roku i obecnie jest wiodącym polskim producentem kosmetyków, wykorzystującym najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz prowadzącym innowacyjne badania naukowe we własnym ośrodku naukowym – Centrum Naukowo – Badawczym Dr Irena Eris.

Jeśli chcesz z pasją realizować swoje marzenia zawodowe zapraszamy do udziału w 2-letnim programie absolwenckim Laboratorium Talentów, w którym uczestnicy mają możliwość kompleksowego zapoznania się z działalnością firmy oraz aktywnego uczestnictwa w jej rozwoju. Proponujemy Ci pracę projektową zgodną z Twoim profilem zawodowym.

W tym roku poszukujemy Stażystów do obszarów takich jak: Rynki Międzynarodowe, Sprzedaż – Rynek Farmaceutyczny, Pion Badań i Rozwoju oraz Fabryka (Inżynieria Produkcji).  

Każdy uczestnik programu:

Kogo szukamy:

…. to nasze Laboratorium Talentów jest najlepszym miejscem dla Ciebie!

W Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris:

Zgłoszenia do programu przyjmujemy w okresie od marca do kwietnia 2018 (link będzie aktywny tylko w wymienionym okresie)https://drirenaeris.dolaczdonas.pl/praca/ogloszenie/LABORATORIUM-TALENTOW-2018

Nie zastanawiaj się! Laboratorium Talentów czeka właśnie na Ciebie! 😉

Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami znajdującymi się w zakładce Kariera: Poznaj bliżej zespoły do których poszukujemy w tym roku stażystów.