Rusza Program Praktyk Letnich – Wystartuj z Teva!

Rusza kolejna edycja Programu Praktyk Letnich w firmie Teva Pharmaceuticals Polska, należącej do jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie. W ramach projektu kilkunastu studentów będzie miało możliwość  zdobycia wartościowych doświadczeń zawodowych pod okiem specjalistów podczas trzymiesięcznego płatnego stażu w warszawskim biurze. Warunek konieczny – proaktywność i otwarty umysł.

Do tego, jak ważną rolę dla przebiegu życia zawodowego odgrywa doświadczenie, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto już na etapie studiów sprawdzić,  jak wygląda wymarzona praca od podszewki.  Staż stwarza bezcenną możliwość weryfikacji wyobrażeń z rzeczywistością, dlatego należy wykorzystać ten czas w najbardziej efektywny i owocny sposób. Praktyka w Teva to właśnie zapewnia.

Dlaczego warto?

Bieżące wpieranie pracy zespołów, przyglądanie się w bliska pracy liderów, przygotowanie prezentacji i zestawień, gromadzenie i analizowanie danych czy udział w procesach podejmowania decyzji, to tylko niektóre z długiej listy zadań przyszłych stażystów. W ramach praktyk studenci będą mieli realną szansę przedkładania swoich propozycji, a nie tylko raportowania zapadłych decyzji. Przygotowywanie kawy – owszem, ale tylko dla siebie i w doborowym towarzystwie.

Na których wydziałach można odbyć praktykę?

W tym roku Teva Pharmaceuticals poszukuje praktykantów, którzy będą realizować projekty
w działach Księgowości, Medycznym, Refundacji,  Rejestracji Leków, IT i Marketingu. Z reguły do każdego zespołu dołącza jeden praktykant, jednak ostateczna decyzja dotycząca liczby zakwalifikowanych zależy od bieżących potrzeb poszczególnych obszarów.

Dbamy o naszych ludzi

W Teva człowiek ma znaczenie. Doceniamy zaangażowanie i ciężką pracę, dlatego  istnieje możliwość przedłużenia współpracy po okresie wakacyjnym. Co więcej, trzymiesięczne praktyki są płatne, a w ich trakcie można korzystać z wielu inicjatyw przysługującym pracownikom.  Wreszcie, po zakończeniu stażu można ubiegać się o wystawienie rekomendacji.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) w językach polskim i angielskim na adres e-mail: kariera@teva.pl (ze wskazaniem konkretnego działu). Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia w Teva!