Program Rozwojowy Citi

Masz jeszcze szansę na przesłanie aplikacji do Programu Rozwojowego Citi – Investor Services & Custody Graduate Programme

 

Chcesz być częścią międzynarodowego zespołu, który odpowiada za administrowanie jednymi z największych funduszy inwestycyjnych? Jesteś zdeterminowany, aby rozwijać się wśród specjalistów i managerów odpowiedzialnych za opracowywanie innowacyjnych procesów biznesowych? Aplikuj do Investor Services & Custody Graduate Programme! Zdobądź wiedzę ekspercką i rozwiń umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Investor Services & Custody Graduate Programme oferuje niepowtarzalne warunki rozwoju w ramach dynamicznie rozwijającej się struktury. Dla aplikujących do programu otwiera się wiele nowych możliwości. Jeśli potrzebujesz codziennych wyzwań, cenisz sobie pracę w zróżnicowanym środowisku, a do tego posiadasz zdolności analityczne i jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem, ten program jest dla Ciebie!

Citi zainwestuje w Twój rozwój, dając Ci dostęp do najlepszych narzędzi dostępnych na rynku instytucji finansowych! Podczas trwania programu będziesz miał własnego Mentora, który pomoże Ci zaplanować wymarzoną ścieżkę kariery. Jako pracownik Citi, uzyskasz stały dostęp do najlepszych międzynarodowych szkoleń oraz poszerzysz wiedzę z zakresu rynków kapitałowych. Oprócz tego, jako uczestnik programu, zdobędziesz Professional Certificate in International Investment Fund Services.

Investor Services & Custody Graduate Programe daje Ci globalne możliwości i zdobycie doświadczenia pracując z brokerami i zespołami Citi z całego świata! Podejmij wyzwanie i zadbaj o swoją karierę już dziś. Aplikuj do 30 czerwca na: http://goo.gl/i60Qfz