Program edukacyjny Liga NGOs

Weź udział w innowacyjnym programie edukacyjnym Liga NGOs!
Do 14 października czekamy na Państwa zgłoszenia do pierwszej edycji programu szkoleniowego „Liga NGOs”.

Liga NGOs to innowacyjny program, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego.

Zajęcia będą prowadzone przez liderów organizacji społecznych, polityków, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność trzeciego sektora.

Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom otwieramy możliwość aplikowania do jednego z trzech przygotowanych przez nas Programów:

Liga Junior kierowana jest zarówno do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie NGOs, jak i tych bardziej doświadczonych. Do udziału w nim zapraszamy osoby od 18 do 21 roku życia.

Liga Akademicka przeznaczona jest dla osób, które mają pierwsze doświadczenia w działalności organizacji pozarządowych i chcą poszerzyć swoje horyzonty.Do udziału w nim zapraszamy osoby od 22 do 25 roku życia.

Liga Senior to program dla tych, którzy znają się na rzeczy, ale mają świadomość, że nie w pełni wykorzystują swój potencjał. Nie wymagamy statusu studenta ani tytułu naukowego, zapraszamy osoby, które ukończyły 25 lat
Na Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy będą brali udział w wykładach, warsztatach oraz będą realizowali własne projekty.

Kolejnymi etapem programu jest Projekt Społeczny oraz Summer School. W trakcie całego Programu uczestnicy będą zbierali punkty, które umożliwią nam wyłonienie Mistrza Ligi NGOs.
Udział w Lidze jest BEZPŁATNY.  Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.
Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.ligangos.pl
Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy także Państwa do obserwowania profili Ligi NGOs w mediach
społecznościowych:

• Faceboook: https://www.facebook.com/ligangos
• Twitter: https://twitter.com/LigaNgos
• Instagram: https://twitter.com/LigaNgos