Staż/praktyki - StażON
Walter Herz sp. z o.o. Warszawa, Polska 22 czerwca 2022

Zapewniamy strategiczne doradztwo: najemcom, inwestorom i właścicielom nieruchomości. Doradzamy w zakresie wynajmu biur, projektów inwestycyjnych oraz projektów hotelowych. To co nas wyróżnia to przede wszystkim dogłębna analiza biznesowych potrzeb Klienta oraz idealnie dopasowane wsparcie na każdym etapie procesu. Jesteśmy twórcą Akademii Najemcy, pierwszego w Polsce projektu edukującego rynek najemcy.

Włącz się na StażON

  • Już dziś powiedz StażON i włącz się do naszego programu stażowego!
  • Przygotowane mamy łącznie aż 3 miejsca dla śmiałków, którzy chcą poznawać tajniki branży nieruchomości komercyjnych do działów:
  • Wynajmu Powierzchni Biurowych, Doradztwa Inwestycyjnego&Land Development, Analiz Rynkowych.
  • W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEGO PRZEZ CIEBIE DZIAŁU CZEKAJĄ NA CIEBIE RÓŻNE WYZWANIA

Zadania ogólne:

  • Wdrożenie się w rynek nieruchomości komercyjnych, sprawdzenie od środka jak to wszystko działa

        –  aktualizacja danych w naszym systemie CRM

  • Tworzenie zestawień, prezentacji i analiz
  • Uczestnictwo w aktualnie trwających procesach. Liczymy na twoje asystowanie przy każdym etapie działań
  • Kontakt z Klientem
  • Uczestnictwo w negocjacjach
  • Codzienne wsparcie zespołu w bieżących zadaniach administracyjnych

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

–  Studiów kierunkowych związanych z nieruchomościami / budownictwem (studenci ostatnich lat, absolwenci)

  • zaangażowania się w 100% w swoje obowiązki i staranne ich wykonywanie
  • Dobrej energii i zapału do pracy
  • Znajomości: Pakiet MS Office, AutoCad
  • Dokładności, sumienności, analitycznego umysłu
  • Uśmiechu J

Oferujemy

 W zamian za twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Dział HR zadba o rozwój twoich kompetencji
  • Czeka na Ciebie 5 eksperckich szkoleń z branży nieruchomości komercyjnych
  • Szkolenia będą prowadzone z najlepszymi ekspertami z Walter Herz
  • W 100% płatne praktyki
  • Pracę w dobrze skomunikowanym biurze (Prosta 32)
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Udział w globalnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Miejsce pracy z fajnym widokiem, owoce, słodkości, wspólne posiłki, biblioteczkę firmową i duuuużo więcej J
  • A na deser….możliwość stałej pracy z nami i dalszego kreowania swojej przyszłości

Wymagane dokumenty

CV