Umowa o pracę - Specjalista ds. Wycen / Analityk finansowy
Value Advisors Fund Services Sp. z o.o. Marokańska, Warszawa, Polska 22 czerwca 2022

Value Advisors od 13 lat świadczy usługi wyceny instrumentów finansowych (udziałowych, dłużnych, pochodnych). Specjalizujemy się w modelowaniu finansowym i wycenach dla funduszy inwestycyjnych. Współpracujemy w tym zakresie głównie z kilkunastoma Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych. (www.valueadvisors.pl)

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Wycen / Analityk Finansowy.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie wycen instrumentów finansowych
  • analiza danych źródłowych
  • pozyskiwanie danych źródłowych oraz danych rynkowych
  • budowa modeli finansowych
  • tworzenie raportów

Jeśli jesteś zainteresowany wykonywaniem ciekawych zadań, wszechstronnym rozwojem, pracą w przyjaznym zespole, dającą poczucie satysfakcji i zadowolenia, zapraszamy do wysyłania CV na adres va@valueadvisors.pl

Wymagania

  • umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
  • zaangażowanie i sumienność
  • znajomość jęz. angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • podstawowa wiedza w zakresie szeroko rozumianych finansów / analizy danych mile widziana
  • kompetencje programistyczne (VBA / bazy danych / Python etc.) mile widziane

Oferujemy

  • praca w kameralnym kilkunastoosobowym, zgranym zespole
  • pakiet szkoleń, wdrożenie i wsparcie w realizowanych zadaniach (doświadczenie nie jest wymagane)
  • możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu finansów i wszechstronnego doświadczenia zawodowego
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

CV