Konkursu CSR Masters – Działaj z Henklem

Dla kogo?
Konkurs skierowany jest do osób, które  lubią działać. Wasze drużyny powinny składać się z 2-4 członków, którzy:
Członkowie zgłaszanych zespołów mogą być studentami różnych uczelni i/lub kierunków.
Obszar projektów
Działania prospołeczne, edukacyjne i kulturalne, a może inicjatywy związane ze zdrowiem, ekologią i dbaniem o środowisko? W konkursie możecie zgłosić projekt, który w realny sposób przyczyni się do wsparcia bliskich Wam społeczności. Poniżej znajdziecie przykładowe działania w danych obszarach tematycznych. Pamiętajcie jednak, że są to tylko propozycje, a nie wytyczne, których należy się ściśle trzymać – wszystko zależy od Was i Waszej kreatywności!

Lubicie nieść pomoc innym? Wspieranie rozwoju szeroko pojętej kultury jest dla Was ważne? A może chcielibyście zorganizować akcję edukacyjną w wybranym obszarze tematycznym? Jeżeli tak, Wasz projekt może dotyczyć takich zagadnień jak:

  • pomoc dla domów dziecka
  • inicjatywy społeczno-kulturalne aktywizujące starsze osoby
  • warsztaty edukacyjne w szkołach
  • remont sali zabaw w wybranej placówce
  • zajęcia artystyczne
A jeśli nie jest Wam obojętna ochrona środowiska lub chcecie podjąć działania zorientowane na niesienie pomocy w obszarze zdrowia, możecie zrealizować projekt związany z takimi tematami jak:
  • segregacja odpadów
  • akcja sadzenia drzew
  • pomoc dla Młodzieżowego Klubu Sportowego
  • zakup sprzętu i leków dla osób chorych lub niepełnosprawnych
  • wsparcie dla osób przebywających w instytucjach związanych z ochroną zdrowia
Każdy zespół może zgłosić do konkursu jeden projekt.
Wasze projekty powinny być skierowane do odbiorców, których zrzesza pewna instytucja (np. fundacja, szkoła, szpital, dom kultury). Podczas wyboru adresatów projektu macie pełną dowolność – mogą to być dzieci, studenci, uczniowie, seniorzy, osoby bezrobotne, imigranci… i jeszcze wiele innych grup, które Wam przyjdą do głowy. Ważne, aby Wasz projekt mógł zostać zrealizowany na terenie Polski.
W konkursie przewidziano 3 nagrody główne, każda o wartości 5 000 zł. Wygrana kwota powinna zostać przeznaczona na realizację Waszego projektu. Dodatkowo dla 3 wygranych zespołów przewidziany jest również specjalny lunch z przedstawicielami firmy Henkel na zakończenie konkursu. Podczas spotkania będziecie mieć możliwość poznania czołowych menadżerów Henkla, którzy podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami i wrażeniami z wdrażania w firmie projektów CSR.
Dlaczego warto?
Konkurs „CRS Masters – działaj z Henklem” to szansa na stworzenie i wcielenie w życie autorskiego projektu. Dzięki inicjatywie dowiecie się, jak to jest zarządzać własnym projektem CSR-owym. W dodatku zyskacie nowe i przydatne w przyszłości doświadczenie, a podejmowane przez Was działania na rzecz lokalnej społeczności dadzą Wam mnóstwo satysfakcji.

Udział w konkursie pozwoli Wam na przeznaczenie 5 000 zł na rzecz wymyślonej przez Was akcji prospołecznej, ekologicznej lub kulturalnej, jak również na poznanie naszej kadry zarządzającej. Poznacie tajniki prowadzenia społecznie odpowiedzialnego biznesu i  CSR-owej wiedzy.

To jeszcze nie wszystko! Zaangażowanie w  konkurs pozwoli Wam wzbogacić swoje CV o nowy, ciekawy projekt, co z pewnością zaprocentuje na ścieżce Waszej przyszłej kariery zawodowej. Nie zwlekaj, zbierz swój zespół i weź udział w konkursie już teraz!
Harmonogram TUTAJ

Zgłoś swój projekt TUTAJ