Jak innowacje w produkcji żywności pomogą ocalić planetę?

Ambasada USA w Warszawie zaprasza uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych na spotkanie online „Careers of the Future: Jak innowacje w produkcji żywności pomogą ocalić planetę?” z Piotrem Grabowskim, założycielem pierwszego akceleratora branży spożywczej w Polsce – foodtech.ac. Zachęcamy do podzielenia się informacją o tym spotkaniu.

Wydarzenie odbędzie się w języku polskim na platformie Zoom w środę 26 stycznia o godz. 18:00

Porozmawiamy o zrównoważonych formach żywienia i wyzwaniach żywieniowych, przed jakimi stoi świat w obliczu kryzysu klimatycznego. Jakie zrodzą się możliwości zawodowe w tej branży? Co będziemy uprawiać i jeść za 50 lat? Co możemy zrobić, by zmniejszyć swój ślad węglowy?  

Spotkanie poprowadzi Kinga Gruszecka z Polskiej Agencji Kosmicznej, pasjonatka dziedzin nauki związanych z ekologią i zrównoważonym rozwojem.

Informację o wydarzeniu można również podzielić się udostępniając nasz post na Facebooku: https://www.facebook.com/photo/?fbid=293090189520575&set=a.143137804515815 

REJESTRACJA:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularzahttps://forms.gle/ws1reV8Qn43Miejg6   

Wydarzenie w języku polskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Zgłoszenia przyjmujemy do 25 stycznia. Wszystkim osobom zarejestrowanym prześlemy link do wydarzenia na dzień przed nim. Zachęcamy do wysyłania pytań do prelegenta przy rejestracji.