HENKEL OPEN DAY – WEJDŹ DO ŚWIATA FMCG!

Schwarzkopf, Syoss, Fa, Persil, Silan, Pur, Ceresit i wiele innych.
Część marek Henkla już prawdopodobnie znasz
– teraz masz okazję poznać firmę od środka!

 

W środę 16 listopada zapraszamy na Henkel Open Day – będzie to szansa na poznanie jednej z największych firm FMCG. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z tą branżą, te wydarzenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

 

PODCZAS HENKEL OPEN DAY:

 

 

DLACZEGO WARTO?

 

Dzięki serii warsztatów, prezentacji, Case Study oraz dyskusji poznasz realia pracy w branży FMCG. Dowiesz się też, jakie możliwości kariery oraz rozwoju czekają na Ciebie w Henklu. Jeśli uznasz, że któraś z ofert może być czymś, czego szukasz, udział w wydarzeniu na pewno zaprocentuje podczas Twojej aplikacji.

Rozmowy z pracownikami firmy w miłej i nieformalnej atmosferze podczas wspólnego lunchu (i nie tylko!) zdecydowanie będą okazją do zadania wielu nurtujących Cię pytań. Dodatkowo na uczestników Henkel Open Day będą czekać również certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu, upominki produktowe oraz… niespodzianka, o której dowiesz się na spotkaniu!

 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

 

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do studentów III, IV i V roku kierunków biznesowo-społecznych (w tym np. zarządzanie, marketing, ekonomia), którzy czują, że branża FMCG może być kierunkiem rozwoju ich kariery. Jeżeli studiujesz na I lub II roku, ale też interesuje Cię poznanie Henkla od środka, śmiało prześlij swoje zgłoszenie.

 

Data: 16.11.2016 r. (środa)

Godz.: 9:00 – 15:00

Adres: ul. Domaniewska 41, Warszawa

 

WEŹ UDZIAŁ

 

Aplikuj na Henkel Open Day do 6 listopada za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na: http://henkel-open-day.questionpro.com/

 

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/340159076334042/