GEEK GIRLS CARROTS zaprasza na swój pierwszy hackathon

Geek Girls Carrots wspiera kobiety i szerzej diversity w IT od 2011 roku. Nadszedł czas, żeby spotkać się razem podczas pierwszego hackathonu naszej społeczności – Hacking Carrots. Jak zwykle działamy dla dobra społeczeństwa. Tym razem będziemy wspólnie szukać rozwiązań dla Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Sztuczna inteligencja, rozszerzona rzeczywistość czy Internet rzeczy? Jakiej technologii użylibyście do rozwiązania problemów edukacji, biznesu, miast i wiarygodności informacji?

Dołącz do najbardziej przyjaznego hackathonu tej wiosny!

? Przyjazna atmosfera

Mentorzy, których znacie ze spotkań. Karotki, które zaczynały z nami programować. Karotenowie, którzy wierzą w moc zróżnicowanych zespołów i aktywnie wspierają swoje koleżanki w rozwoju kariery w IT.

? Przyjazne wyzwania

Razem kodujemy dla lepszego świata. Koncepcja Hacking Carrots została oparta na Celach Zrównoważonego Rozwoju ONZ. W tej edycji będziemy mieć szansę na znalezienie rozwiązań dla edukacji (Future-proof Education), biznesu (AI in Business), miast (Smart Cities) i wiarygodności informacji (Civic Tech).

? Przyjazne miejsce

Bo w ładnych i wygodnych miejscach pracuje się dużo lepiej. Dlatego spotykamy się w przestronnych wnętrzach HubHub na ul. Postępu 14. Do Waszej dyspozycji będą nie tylko komfortowe stanowiska pracy, ale też dwupoziomowa strefa relaksu i ogródek letni. A na rodziców będzie czekać strefa dla dzieci 🙂

? Przyjazne nagrody

Najlepsze zespoły otrzymają wsparcie od Partnerów hackathonu (Capgemini, PwC, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, HubHub) na wielu poziomach. Od nagrody finansowej dla projektu z największym potencjałem realizacji, przez szerokie wsparcie eksperckie we wdrożeniu, po płatne praktyki w renomowanych firmach dla tych, którzy dopiero planują zacząć karierę w IT.

W jaki sposób zadbamy o spełnienie obietnic?

Gdy wszyscy po prostu biletują hackathony, my wprowadzamy rekrutację. Dzięki temu chcemy zapewnić Wam przyjazną atmosferę (diversity [muscle]), dajemy Wam czas na dopracowanie pomysłów oraz pomożemy dobrze dopasować zespoły podczas piątkowego speed datingu z freelancerkami i freelancerami 🙂

 

Spotykamy się już 7-9 czerwca 2019 w naszej warszawskiej siedzibie w HubHub.

Start rekrutacji: 15 kwietnia 2019 r.

Koniec rekrutacji: 20 maja 2019 r.

Gdzie aplikować: https://hackingcarrots.org/

Rejestracja drużyn: https://forms.gle/t13yXKKgT9F4YLSV7

Rejestracja freelancerów: https://forms.gle/obmyquYzEj5vpdo48

Zapraszamy!