“Ferie z ekonomią” – projekt dla studentów ekonomii

W imieniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej zapraszamy studentów do wzięcia udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „FERIE Z EKONOMIĄ” (kontynuacja projektu „Na własne konto” z ubiegłych lat).

Poszukujemy studentów kierunków ekonomicznych i pokrewnych, którzy zaangażują się w prowadzenie zajęć dla gimnazjalistów na wsiach podczas jednego tygodnia ferii zimowych 2018.

Projekt “Ferie z ekonomią” jest adresowany do uczniów gimnazjów z terenów wiejskich, a jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Chcemy poprzez zabawę uczyć efektywnego gospodarowania własnymi pieniędzmi, tworzenia planów oszczędzania i budżetów domowych.

Na studentów, oprócz satysfakcji z udziału w projekcie edukacyjnym, czeka wynagrodzenie oraz zwrot kosztów zakwaterowania i dojazdu do gminy. Student ma także obowiązek uczestnictwa w weekendowym szkoleniu na początku grudnia.

 

Wszelkie informacje oraz dokumentację projektową znajdą Państwo na stronie http://www.efrwp.pl/rekrutacja-ferie-z-ekonomia-dla-studentow  oraz w załącznikach. Na zgłoszenia do udziału w Programie “Ferie z ekonomią” oczekujemy do dnia 20 listopada br.