ExcelDay 2020

Już dziś rusza ogólnopolska akcja ExcelDay 2020!

Jak co roku, na przełomie kwietnia i maja, Fundacja Rozwoju Talentów startuje z ogólnopolską akcją ExcelDay™. W tym roku wspierając kampanię #zostańwdomu, zachęcają studentów do bezpłatnej inwestycji we własną przyszłość poprzez doskonalenie kompetencji przy użyciu niezawodnych technologii 🙂

Dzięki współpracy z firmą Microsoft kolejna edycja ExcelDay™ 2020 odbędzie się 14 maja br. w formie online! W tym celu wykorzystane zostanie narzędzie MS Teams, które pozwoli wszystkim studentom na udział w warsztatach online, prowadzonych z domu – do domu.

Z tego tytułu Fundacja Rozwoju Talentów zaprasza studentów do aplikowania na bezpłatne warsztaty Excela. Warsztaty ExcelDay™ 2020 są prowadzone w niewielkich grupach, na różnych poziomach (od zupełnych podstaw obsługi programu, aż do skomplikowanych funkcji Excela). Poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością wśród studentów z całej Polski! Efekty możecie oglądać na stronie www.ExcelDay.pl.

Dodatkowo, biorąc udział w warsztacie, można stać się posiadaczem jednego z voucherów o równowartości $100 USD na egzamin MS Office Specialist rozdawanych przez Microsoft Polska!

Wszystkich chętnych do rozwijania kompetencji i zgłębiania wiedzy zapraszamy do aplikowania TUTAJ

ExcelDay™ to zapoczątkowana w 2017 roku w Polsce idea społeczna, poprzez którą pomagamy studentom i absolwentom w zdobyciu oraz rozwoju kompetencji zawodowych niezbędnych do wejścia na rynek pracy. Doświadczeni na rynku pracy wolontariusze pokazują młodym ludziom praktyczne wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego. Wypełniają tym samym zdiagnozowaną lukę kompetencyjną.

Rozwijajmy Talenty. Z misją!