Darmowy webinar o systemach zarządzania flotą

Firma STILL zaprasza studentów kierunków z pogranicza logistyki i zarządzania oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką innowacji na bezpłatny webinar na temat cyfrowych narzędzi pozwalających jednocześnie zwiększać wydajność transportu i bezpieczeństwo pracy w magazynie.

Intralogistyczne systemy zarządzania flotą – oprogramowanie pozwalające monitorować funkcjonowanie, ewidencjonować dokumentację i stan techniczny wózków widłowych, ich obłożenie pracą oraz nakłady na ich eksploatację – może być wykorzystywane zarówno jako metoda zwiększania bezpieczeństwa w zakładach, jak i baza danych do optymalizacji procesów transportu wewnętrznego i składu parku maszynowego. Podczas webinaru STILL Polska eksperci firmy i korzystający na co dzień z oferowanych przez nią rozwiązań z tego obszaru klient opowiedzą, jakie konkretne korzyści można uzyskać wdrażając system zarządzania flotą. Nie zabraknie informacji o rodzajach aplikacji i kryteriach doboru najlepiej dopasowanych do specyfiki przedsiębiorstwa funkcjonalności. Jednym z elementów wydarzenia będzie opis możliwości, jakie dają oferowane przez STILL Polska rozwiązania: STILL neXXt fleet, Fleet Manager 4.x oraz STILL PreOp.

Podczas wydarzenia głos zabiorą:

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Pigla, Specjalista ds. Produktu STILL Polska związany także jako szkoleniowiec z Akademią Bezpieczeństwa STILL.

Webinar zakończy sesja pytań od uczestników, w ramach której eksperci rozwieją zgłoszone wątpliwości na temat omawianych rozwiązań. Zapisy na to bezpłatne wydarzenie odbywają się pod adresem: www.still.pl/webinar. W imieniu organizatorówzachęcamy do rejestracji z wyprzedzeniem.

Webinar STILL Polska rozpocznie się we wtorek, 13 kwietnia, o godz. 11:00 i potrwa około 1 godziny.