DAJ SZANSĘ SWOJEJ KARIERZE!

25 oraz 26 października w Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się już 25 edycja Dni Kariery® – największych studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

Podczas 2 dni trwania targów w wiosce targowej przedstawiciele kilkudziesięciu firm zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy.

Zorganizowana będzie również Strefa Doradztwa Zawodowego. Jest to specjalna przestrzeń, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami, którzy pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.

W wiosce targowej będzie można znaleźć także Strefę ChillOut. To miejsce, gdzie w spokojnej atmosferze uczestnicy będą mogli zapoznać się z informatorem targowym, ofertami pracy umieszczonymi na Job Wall’u, odpocząć przy kawie, skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez obecne na targach firmy.

Dzięki zróżnicowanej ofercie firm, uczestnicy mogą znaleźć swoją wymarzoną pracę lub łatwo zorientować się, czego obecnie wymaga się na rynku pracy. Łącząc młodych ludzi i pracodawców, Dni Kariery® realizują ósmy Celu Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ – Wzrost gospodarczy i godna praca.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły czołowe warszawskie uczelnie wyższe oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy i Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Dowiedz się więcej na wydarzeniu Dni Kariery® Warszawa na Facebook’u i pobierz bezpłatny bilet na  dnikariery.pl

———————————-

Dane kontaktowe:

Weronika Daniłowska

Koordynator Regionalny Dni Kariery Warszawa

+48 507 121 253

weronikadanilowska@dnikariery.pl