Bunge rozpoczyna program „Młodzi Inżynierowie” 2019

Grupa Bunge prezentuje 19 międzynarodowych ofert pracy dla utalentowanych inżynierów

w 12 krajach w Europie i Azji.

Składanie dokumentów aplikacyjnych jest możliwe do 30 września b.r.

Grupa Bunge, rynkowy lider w branży rolnictwa, żywności oraz składników spożywczych, otwiera tegoroczną edycję swojego programu „Młodzi Inżynierowie” (Young Engineer Program) w Europie i Azji.

„Młodzi Inżynierowie” to 18-miesięczny program stażowy opracowany z myślą o wdrożeniu absolwentów kierunków inżynieryjnych w obszar operacji przemysłowych spółki. Składanie dokumentów aplikacyjnych jest możliwe w dwunastu krajach: Polsce, Indiach, Ukrainie, Hiszpanii, Turcji, Węgrzech, Rumunii, Chinach, Austrii, Finlandii, Rosji oraz Holandii.

Program „Młodzi Inżynierowie” umożliwia uczestnikom rozwój swojego potencjału w obszarze operacji przemysłowych w różnych rolach: od inżynierii i zarządzania projektami, poprzez innowacyjność i ciągłe doskonalenie, aż po produkcję.

Kandydaci zainteresowani dołączeniem do międzynarodowego zespołu Bunge mogą wybrać jedno z 19 stanowisk – w tym celu muszą posiadać dyplom ukończenia studiów w dziedzinie inżynierii (technicznej, chemicznej, elektrycznej i mechanicznej), technologii żywności, elektryki czy nauk o środowisku.

O programie

Program „Młodzi Inżynierowie” oferuje kandydatom zdobycie praktycznego doświadczenia, w tym poprzez odbywanie staży w kilku działach, dzięki czemu uczestnicy mogą zapoznać się z różnorodnymi procesami operacyjnymi, inżynieryjnymi i przemysłowymi. Takie podejście otwiera przed nimi wyjątkowe możliwości zdobywania wiedzy ukierunkowanej na przyspieszenie rozwoju procesów produkcyjnych, projektów i ciągłego doskonalenia w Bunge, a także budowania osobistych relacji. Pod koniec programu uczestnicy osiągają wysokie umiejętności techniczne związane z pracą w zakładach przemysłowych.

W ramach programu istnieją dwa główne obszary rozwoju: obszar korporacyjny i techniczny. Obszar korporacyjny koncentruje się na podstawowych umiejętnościach oraz zdolnościach przywódczych, wśród których można wymienić samodzielne zarządzanie.

Natomiast obszar techniczny pozwala na zdobywanie wiedzy technicznej i biznesowej, dotyczącej określonych aspektów i stanowisk, na których są zatrudnieni kandydaci.

Na program składają się trzy formy przydziału stażowego:

 

 

Jak zgłosić się do programu Bunge „Młodzi Inżynierowie” w Polsce?

Kandydaci – absolwenci szkół wyższych technicznych, którzy chcą podjąć wyzwanie, powinni złożyć odpowiednie dokumenty – list motywacyjny i CV w języku angielskim na adres email: dorota.kolodzicka@bunge.com, lub poprzez formularz https://ztkruszwica.pl/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy

Wybranym kandydatom oferujemy: zatrudnienie w jednej z lokalizacji Grupy Bunge w Polsce (Zakłady w Kobylnikach k. Kruszwicy lub Brzegu), stałą umowę o pracę, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, pakiet opieki medycznej oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie.

Aplikacje można składać do 30 września 2019 roku.

Bunge w Polsce

W Polsce Grupa Bunge prowadzi swoją działalność poprzez: ZT Kruszwica S.A. (większościowy pakiet akcji) – w zakładach w Kobylnikach k. Kruszwicy, Brzegu oraz biurze w Warszawie oraz poprzez Bunge Polska sp. z o.o. (jedyny właściciel) – w zakładzie w Karczewie oraz terminalu przeładunkowym w Świnoujściu. W spółkach należących do Bunge w naszym kraju zatrudnionych jest ponad 1 tys. pracowników. Podmioty należące do Bunge w Polsce specjalizują się w produkcji margaryn, olejów butelkowanych, tłuszczów do wypieków i wyrobów cukierniczych, produktów dla branży biopaliw i spożywczej, a także pasz dla zwierząt.