Bezpłatne webinary nt. systemów bezpieczeństwa i automatyzacji wózków widłowych

Firma STILL zaprasza studentów kierunków z pogranicza logistyki, automatyki i zarządzania oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką innowacji w magazynie na bezpłatne webinary: na temat pojazdów prowadzonych automatycznie oraz systemów bezpieczeństwa wózków załogowych.

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami rozkwitu inteligentnych rozwiązań służących zwiększaniu wydajności i bezpieczeństwa pracy w magazynach. Z jednej strony postępowi w tym zakresie sprzyja rozwój technologii telekomunikacyjnych i informatycznych oraz presja na płynność i przewidywalność funkcjonowania procesów logistycznych, z drugiej – dążenie przedsiębiorstw sektora gospodarki magazynowej do budowania wizerunku pożądanych, dbających o zatrudnione osoby pracodawców. Efektem jest stałe poszerzanie oferty inteligentnych systemów bezpieczeństwa, pomagających obsługiwać operatorom wózki widłowe sprawnie i bez zagrożeń, oraz wsparcie wykonywania części zadań przez zautomatyzowane pojazdy transportu wewnętrznego.

Będąca kompleksowym dostawcą nowoczesnych rozwiązań intralogistycznych firma STILL organizuje w lutym 2021 r. dwie internetowe prezentacje, podczas których omówione zostaną uwarunkowania technologicznego rozwoju oraz przedstawione zostaną najciekawsze dostępne na rynku produkty i usługi z obszarów: automatyzacji wózków widłowych oraz systemów bezpieczeństwa dla pojazdów magazynowych.

Dostępny w języku angielskim i niemieckim webinar na temat automatyzacji procesów logistycznych z wykorzystaniem wózków automatycznych (AGV) odbędzie się 16 lutego (wtorek) o 10:00 i 16:00 (można wybrać dogodną dla siebie godzinę). Polskojęzyczny webinar o systemach wspierających bezpieczeństwo będzie miał miejsce tydzień później, 23 lutego o godz. 11:00. Czas trwania każdego z wydarzeń to około 1 godziny. Poniżej szczegółowe informacje o obu prezentacjach.

Automatyzacja w logistyce

Temat: Automatyzacja procesów z wykorzystaniem wózków automatycznych (AGV)

Termin: 16 lutego 2021, do wyboru w godz. 10:00-11:00 lub 16:00-17:00

Język: angielski i niemiecki

Warunki udziału: bezpłatnie po wcześniejszej rejestracji na stronie www.still.pl/webinar-still-automatyzacja.html

Systemy bezpieczeństwa wózków widłowych

Temat: Systemy zwiększające bezpieczeństwo w intralogistyce

Termin: 23 lutego 2021 w godz. 11:00 – 12:00

Język: polski

Warunki udziału: bezpłatnie po wcześniejszej rejestracji na stronie www.still.pl/webinar

Szczegółowe informacje o każdym z webinarów dostępne są na wskazanych wyżej podstronach z formularzami zapisu. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynującym projekt p. Pawłem Włuką (pawel.wluka@still.pl, tel. 784 066 384)